Prośby o modlitwę

Wszystkie intencje wpisane na tej stronie są przekazywane siostrom.

Również Ciebie, drogi Czytelniku,
zapraszamy do wspólnej modlitwy w poniższych intencjach.

Dodaj swoją intencję.

Jeżeli nie chcesz, aby Twoja intencja była publikowana, wyślij prośbę z modlitwą e-mailem.

Proszę o modlitwę w intencji uzdrowienia i łaskę zdrowia psychicznego i fizycznego oraz pozbycie się złych myśli odzyskanie ochoty i radośći i sensu życia ,i pogody ducha oraz pozbycie sie problemow z wypróżnianiem się

Bardzo proszę o modlitwę w sprawię mojego uzdrowienia:) Serdecznie Dziękuję 

Proszę o modlitwe dla moich bliskich zmarłych za spokój duszy, wieczne szczęście i miłość dla Wilk natalii i edwarda z rodzicami stanisławą i józefem pyrzyk , dla reginy sołtysik, Adriana Raka, Bogdana domańskiego z rodzina adopcyjną, dla Józefa skiby z rodzicami i bratem, dla Piskorczyk alicji i stanisława, dla Artura Sołtysika, Raka władysława, jerzego niemczyka, adama wilka, pytel weroniki, dla rodziny warownych- Mariana i zofii, marianny oraz rodziny pokropków Stanisławy i mariana

Proszę o modlitwę dla mnie agaty Rak i moich bliskich Krzysztofa pokropka, Joanny Skiby i Sebastiana Kostuchy w intencji spokoju ducha, miłości, zdrowia, szczęścia i powodzenia

Dziekuję Siostrom za  wszelkie modlitwy, one bardzo pomagają, wypraszają łaski, proszę o modlitwę o zdrowie dla moje córki, dla mnie i męża, aby Pan Bóg uwolnił nas od przekleństw, złych słów, zazdrości, plotek, proszę, o dobre, szczęśliwe zycie dla nas.

Proszę o modlitwę w intencji mojej córki, o zdrowie dla niej, o spokojne serce i radość życia dla niej, o pomoc i wsparcie w pracy, o bezpieczną podróż dzisiaj .

w intencji mojej córki w sparwie Bogu wiadomej.Bóg zapłać

Proszę o przymnożenie wiary, dary Ducha Świętego, aby słowo Boże trafiało do serca syna Mikołaja i Go przemieniało, aby w życiu kierował się Dekalogiem i Ewangelią, aby miał wewnętrzną potrzebę głoszenia  bliźnim dobrej nowiny o  Panu Jezusie. Proszę też o łaski potrzebne do zdania egzaminów zawodowych i matury oraz o pomoc w rozeznani życiowego powołania. 

Kochane Siostry proszę o Waszą modlitwę, o bezpieczną droge dla mnie w środe i powrotna w czwartek, o dobre wyniki badań. Aniołowie Święci bądżcie ze mna i czuwajcie nade mna. 

Proszę o modlitwę za mnie w trudnym okresie duchowo-psychicznym. Dziękuję.

Szymon

Serdecznie proszę o modlitwę za wstawiennictwem Jana Pawła II do Pana Boga naszego w intencji poprawy sytuacji zawodowej jak również egzystencjonalnej i umocnienia we wierze .

Błagam o cud przemiany serca dla mojego męża Adama, niech pokona ducha zdrady, niewierności, kłamstwa, zwątpienia. Niech zerwie relację łączącą go z Małgorzatą, niech oboje wrócą do swoich sakramentalnych związków, niech napełnieni darami ducha świętego zrozumieją swój grzech i walczą ze złem. Proszę dla niego o miłość, wierność i uczciwość małżeńską, by na nowo stał się kochającym mężem i ojcem, bo bardzo się pogubił.  Tylko cud może przemienić jego serce i o to błagam. 

Proszę o modlitwę w mojej intencji, bym mogła poznać wartościową osobę, zostać żoną i zawrzeć sakramentalny związek małżeński.

Proszę o modlitwę wstawienniczą w intencji powrotu do zdrowia i pomyślnych wyników badań mojej żony Jolanty. Proszę o jej pełne wyleczenie i dalsze spokojne długie życie.

Panie Jezu błogosław wszystkim darczyńcom i ludziom  którzy pomagają szkole w Miłocinie. Daj siłe zdrowie i determinacje gronu pedagogicznemu które boryka  sie  z ogromnymi trudnościami. Światło Ducha Świętego dla uczęszczającej tam młodzieży niech wyrośnie na mądrych  i dobrych Polaków.   

Boże ratuj Polskę i Polaków

Za zmarłych z mojej rodziny.

 Św Michale Archanioł proszę  Cię  o pomoc  mojemu synowi Michałowi  w zakupie mieszkania żeby miał swój kąt w życiu. 

W intencji Kursu Emaus prowadzonego przez Białostocką Szkołę Nowej Ewangelizacji w dniach 8-10 grudnia 2023r. za osoby posługujące i uczestników Kursu, o Boże Błogosławieństwo i potrzebne Łaski, opiekę Matki Bożej i wszystkich Świętych. 

Proszę o powrót do zdrowia dla Małgosi i o potrzebne łaski dla jej męża i córeczki 

 

Błagam o łaskę zdrowia dla mojego taty, daj mu siłę. Proszę o moją siostrę Magdę o uzdrowienie jej.

Niech będzie pochwalony Jezus Chrystus! Chciałem bardzo podziękować za modlitwę w intencji mojej siostry Magdy, która była w ciąży. Urodziła zdrową córeczkę, mimo zagrożenia  że będzie niesłysząca (wada genetyczna), a ciąża przebiegła bezproblemowo. Dziękuję i pozdrawiam. Robert Budziński.

Przez wstawiennictwo bł. kard. Stefana Wyszyńskiego z prośbą o błogosławieństwo Boże, zdrowie i długie życie dla moich Rodziców - Marii i Andrzeja.

O namaszczenie Ducha Świętego, wszystkie potrzebne
łaski. O dar zdrowia i pomoc w wypełnianiu
obowiązków w życiu rodzinnym i pracy, na studiach i
w każdej innej sferze. Tak żebym spełniał Jego Wolę
w każdej chwili.

Drogie Siostry proszę o modlitwę a kochanych  Aniołów Świetych o prowadzenie mnie dzisiaj  i jutro szczęśliwie i bezpiecznie.

Prosze o modlitwe za powrot meza do urodziny I Aby porzucil hazard. A takze o chrzest dla coreczki. 

Proszę o modlitwę za moją żonę Kasie by dobry Bóg uwolnił ją z mocy szatana i nałogów:alkoholizmu,przeklinania,palenia,lekomani.Za zmarłych i żywych za których się modle.Za mnie.Boże,niech nie moja,ale Twoja wola się stanie!

Panie Boże przepraszam Cię za popełnione grzechy, dziękuję Ci za wszystko i proszę o  zdrowie, błogosławieństwo Boże i potrzebne łaski dla całej naszej rodziny

Prosze o modlitwę o zdrowie dla Zdziśka, o łaskę wybaczenia, o uwolnienie od złych mysli, o Boże błogosławieństwo i potrzebne łaski.

Prosze o poprawe sytuacji finansowej. 

Strony

Dodaj wpis

To prevent automated spam submissions leave this field empty.

Plain text

  • Dozwolone znaczniki HTML: <a> <em> <strong> <cite> <blockquote> <code> <ul> <ol> <li> <dl> <dt> <dd>
  • Znaki końca linii i akapitu dodawane są automatycznie.
1 + 2 =
Rozwiąż proszę powyższe zadanie matematyczne i wprowadź wynik.
Copyright©2010-2016 Zgromadzenie Sióstr od Aniołów.
Strona stworzona dzięki Drupal